Kabanospol | Wielopole Skrzyńskie 641a woj. Podkarpackie

Smak który znalazłeś

Oferta wyrobów

Przedstawiamy naszą bogatą ofertę: mięs, kiełbas i wędlin. Produkty dostępne w Kabanospolu to doskonałe połączenie tradycji, smaku i wysokiej jakości,
która jest dla nas najważniejsza od lat!

Kiełbasy

Aromatyczne, smaczne, idealnie doprawione - takie są kiełbasy z Kabanospolu. Wędzone w tradycyjny sposób przez naszych mistrzów, którzy dobrze wiedzą, jak procesem wędzenia wydobyć najlepszy smak i zapach.

Wędzonki

Kruchość i soczystość wyrobów zapewnia wędzenie naturalnym dymem bukowo – olchowym. To wysokiej jakości wyroby wyprodukowane ze starannie wyselekcjonowanego surowca, wzbogacone wyjątkowym smakiem przypraw.

Wyroby Blokowe i Podrobowe

Śniadanie i kolacja w domu, pracy czy szkole to codzienne posiłki, których  wspaniałym składnikiem są delikatne a jednocześnie pełne niepowtarzalnego smaku szynki, mielonki, kaszanki lub salcesony. Wedle własnego pomysłu i upodobania znajdą zastosowanie na kanapce lub w sałatce czy jak w przypadku kaszanki podpieczone z aromatyczną cebulką. Mniam…

Parówki

Mamy w ofercie kilka rodzajów parówek. To, co je łączy to świeżość, wysoka jakość składników i całe mnóstwo pomysłów na to jak je zjeść.

Pasztety i Pieczenie

Dla wielbicieli pasztetów mamy w Kabanospolu kilka ich rodzajów, a każdy z nich przygotowany zgodnie z tradycyjnymi recepturami. To właśnie one i starannie dobrane przyprawy są sekretem smaku naszych pasztetów i pieczeni.

Smalce

Smalec to wciąż ważny składniki wielu polskich potraw. Warto wybrać ten najwyższej jakości. Smalec z Kabanospolu właśnie taki jest - tradycyjnie od lat!

Mięso Wieprzowe

Łopatka, szynka, schab - mamy je od zaufanych, sprawdzonych hodowców, którzy dobrze wiedzą, że w Kabanospolu wysoka jakość produktów jest najważniejsza.

Mięso wołowe

Mamy naprawdę szeroki wybór wołowego mięsa. Smakosze wołowiny będą zachwyceni próbując ligawy, polędwicy wołowej czy naszych żeberek wołowych albo gulaszu.

Sezonowane steki

Długo leżakowane steki wprowadziliśmy do oferty z myślą o koneserach steków najwyższej jakości. Mięso sezonuje się w kontrolowanych warunkach, zyskując na kruchości i wyjątkowym smaku.